22 Kas 2011

Çay Sofram :)

Tarifler az sonraaaaa :)))

5 yorum:

 1. sofradan gözümü alamadım tarifleri bekliyorum

  YanıtlaSil
 2. ORADA OLMAK İSTERDİM..arkadaşım sen bunları ne zaman yapıyorsun..hem iş.hem bu kadar nezih ikramlar.ellerine saglık canım.

  YanıtlaSil
 3. Nesrinim birgün buyur gel sana da hazırlarım canım benim :)

  YanıtlaSil
 4. Ben tam tersine orada olmak istemezdim:)))))))))) Ne kadar yemezsem o kadar iyi be Sedocum. Yoksa doktorum döver valla:)) Ellerine sağlık canım, nefis görünüyor hepsi..Evet evet..İyi ki orda değilmişim:)))))

  Serap, Lezzetli Somunlar

  YanıtlaSil
 5. Gelibolu17'nin hazırladığı "Çay,Kahve Bahane" etkinliğine 30 KASIM-14 ARALIK tarihleri arasında http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ yani ben ev sahibeliği yapacağım... Bildiğiniz gibi çay kahve bahanedir çoğu zaman,dostlarla,arkadaşlarla,dertleşmek,görüşmek için.bir çoğumuz sevdiğimiz bir arkadaşımıza ziyarete giderken "hadi çayı koy" geliyorum diye gideriz,yada müsaitsen "sabah kahvesine geleceğim" deriz... Çünkü o sohbet muhabbet kuru kuruya olmaz,tamam tatlı dil güler yüzde gereklidir,hatta suratı sirke satan bir ev sahibi size bal baklavada ikram etse orda çok kalmak istemezsiniz öyle değilmi,ordan ayrılmak için sabırsızlanırsınız.... “Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse misafirine ikram etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse akrabasına iyilik etsin. Allah’a ve âhiret gününe iman eden kimse ya faydalı söz söylesin veya sussun!” Muhammed Mustafa (s.a.v) Ve yukarıdaki güzel hadis-i şerifi sizlerle paylaşıp,evlerinize gelen misafirlerinize,eşinize,çocuklarınıza,yada bu dünya hanesinde en güzel misafir benim deyipte kendiniz için hazırlamış olduğunuz birbirinden güzel tariflerinizi,ikramlarınızı sayfalarınızdan almaya geleceğiz :) Tariflerinize "çay,kahve bahane" etkinliği için yeşil mutfak (Özlem) a gönderiyorum yazıp bana haber verirseniz,büyük bir zevkle gelip tariflerinizi alıp http://yesilmutfaktantarifler.blogspot.com/ adresimde yayınlayacağım Son olarak arkadaşlar,her zamanki gibi etkinliğimize herkes davetlidir,(lütfen davetiye götüremediğimiz arkadaşlarımız kırılmasınlar)

  YanıtlaSil